Uśmiechnięta oraz pełna wdzięku i pozytywnej energii- taką widzimy siebie na wiosnę. Witryny sklepowe wypełnione są pastelowymi kolorami zachęcając do wiosennej przemiany. Przesilenie wiosenne to moment kiedy porządkujemy swoją szafę. Ciepłe płaszcze, kozaki i grube szale pakujemy w kartony lub chowamy w głąb szafy. Sentyment do ciemnych, stonowanych kolorów i kreacji „na cebulkę” spokojnie można odłożyć na co najmniej kilka miesięcy. Pora dać się ponieść wiosennej fantazji i powrócić do jasnych tonacji, do kobiecych sukienek i lekkich kurteczek.

Wiosenna kolekcja Plus Size w harmonijny sposób łączy w sobie kobiece fasony z wygodą. Koktajlowe sukienki, zwiewne bluzeczki i wizytowe spódnice to propozycja dla Pań aktywnych, lubiących kolor, ale także klasyczną elegancję. Aby podkreślić wiosenny charakter kreacji, warto dopasować do nich biżuteryjne, kwiatowe naszyjniki, subtelne, jedwabne szale lub delikatne czółenka na obcasie. Chcąc stworzyć uniwersalną kreację można z łatwością zestawić kolorową sukienkę z klasycznym żakietem lub lekką, pikowaną kurtką.

Najnowszy lookbook obfituje w kolory i kobiece fasony. Inspiracją do stworzenia tej kolekcji była natura, jej rozkwit i feeria barw, która temu towarzyszy. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą sesją zdjęciową kolekcji Plus Size.