Na antenie stacji TVN, w wiosennej ramówce, pojawiła się ciekawa propozycja filmowa dla Pań, które mają już dość ckliwych seriali typu telenowela. Świeży format serialu Druga szansa emitowany jest raz w tygodniu i przyciąga przed ekrany ogromną publiczność.

Główną rolę w serialu gra Małgorzata Kożuchowska, jednak oprócz niej pojawiają się także inni, lubiani aktorzy, m.in. Bartłomiej Świderski, Rafał Królikowski czy Kazimierz Kaczor. W rolę mocnych osobowości ze świata show-biznesu wcielają się Magdalena Boczarska oraz Katarzyna Herman. Prawdziwą wisienką na serialowym torcie jest także świetna rola Mai Ostaszewskiej.

W serialu nie zabrakło także miejsca dla aktorskiej młodzieży czyli Katarzyny Berus i debiutującego w serialu Macieja Musiałowskiego. Oprócz niezwykłej obsady aktorskiej elementem przyciągającym widzów jest muzyka. Utwór zatytułowany Kaktus zespołu BOVSKA , który jest motywem przewodnim serialu tworzy wyjątkową oprawę dla intrygującego scenariusza.

W serialu nie brak także mody z najwyższej półki. Styliści serialu zadbali, by postacie były wyraziste i oryginalnie ubrane. Naszą uwagę przykuły stylizacje Katarzyny Herman, grającej w serialu niezłomną i wyrachowaną producentkę filmową. Wydaje nam się, że za sukcesem wizualnej strony bohaterów serialu stoi nikt inny jak stylistka Dorota Williams.

Zachęcamy do oglądania!