Tej zimy w modzie do głosu dochodzą nietypowe kompozycje. Ciepłe, wełniane płaszcze i pikowane kurtki kontrastujemy z subtelnymi tunikami, sukienkami i krótkimi swetrami z golfem. Zasada ubierania się „na cebulkę” zyskała nowoczesny, świeży wymiar. Łączenie faktur i kolorów odbywa się głównie na poziomie dodatków. Miłośniczki kolorystycznych kompletów składających się z czapki, rękawiczek i szala powinny zdecydować się na odrobinę szaleństwa.

Tej zimy królują długie, wielobarwne szale zestawiane z wzorzystymi płaszczami. Dużą popularnością cieszą się także szale typu poncho, które zakładamy na kurtki, by nadać im wyrazisty charakter. Kurtki z wysokim, rozbudowanym kołnierzem nie wykluczają stylizacji z golfem czy lejącym dekoltem. W łączeniu różnych faktur, jak np. wełny typu boucle z żakardową bawełną trzeba pamiętać o kolorystycznym motywie przewodnim, który będzie tworzył spójną całość.

Naszą propozycją na zimowe dni są przede wszystkim ciepłe płaszcze o nowoczesnym kroju, nawiązujące do eleganckich marynarek lub do kreacji w stylu boho. Dodatkiem, który często jest pomijany są grube, kryjące rajstopy, które pięknie prezentują się z botkami za kostkę i wysokimi kozakami. Popularnym wzorem jest melanż, drobna pepitka a także drobne, subtelne kropeczki.

W naszym najnowszym, nadmorskim lookbooku pokusiliśmy się o stworzenie minimalistycznego klimatu, w którym główną rolę grają wyraziste kolory, ciekawe faktury i niestandardowe połączenia dodatków.