Na mikołajkowy prezent warto wybrać drobiazg, który sprawi radość bliskiej osobie, ale nie zrujnuje naszego świątecznego budżetu. Najchętniej wybieranym prezentem mikołajkowym są m.in. biżuteria, kosmetyki lub świąteczne słodkości.

Naszą propozycją na mikołajkowy upominek jest rozkładany kuferek na biżuterię. Pośród wielu kobiecych dodatków to właśnie biżuterię najtrudniej jest przechowywać. Drobne kolczyki typu wkręty, bransoletki na cienkim łańcuszku czy broszki mieszają się i gubią w ozdobnych puzderkach. Próbą zapanowania nad „chaosem” jest właśnie ułożenie biżuterii w taki sposób, by nie tylko się nie zniszczyła, ale także by można ją było łatwo dopasować.

Kuferek oprócz swojej użyteczności będzie także ozdobą każdej damskiej toaletki. Dzięki wygodnemu zapięciu i rączce kuferek na biżuterię można w każdej chwili zabrać ze sobą na wyjazd. Wykonane z dużą precyzją wnętrze kuferka zabezpiecza biżuterię przez przemieszczeniem między komorami.

Naszym ulubionym modelem jest kuferek wykonany z połyskującej na złoto eko skóry. Będzie on idealnym prezentem dla mamy, siostry i przyjaciółki.