Wydawałoby się, że czas Świąt i Sylwestra zakończył sezon związany z zakupowym szałem. Upominki dla rodziny i przyjaciół oraz kreacje na noworoczną zabawę uszczupliły budżet niejednej miłośniczki zakupów. Jednak paradoksalnie to właśnie nadejście nowego roku jest najlepszą okazją, by kupować w okazyjnych cenach.
Wiele marek szybko musi uporać się z jesienno-zimową kolekcją, by móc już stopniowo wprowadzić do sklepów wiosenne nowości. Dlatego chcąc zaopatrzyć się w sukienkę na karnawał warto poświęcić nieco czasu i wyszukać odpowiednie dla siebie promocyjne produkty. Podczas sezonowych wyprzedaży ceny spadają nawet o 80% w stosunku do cen regularnych.
Na początku stycznia warto zwrócić uwagę na przecenione ciepłe kurtki, płaszcze a także wyjściowe sukienki. Już teraz można dokonać zakupu z myślą o chłodnych początkach wiosny. Zmęczone ubiorem na cebulkę na wyprzedażach z łatwością dostaniemy okrycia wierzchnie idealne na wiosenną i jesienną porę przejściową.
Nie można zapomnieć także o dodatkach. Kolorowe, duże szale, którymi można otulić się jak kocykiem często także są objęte promocją. Kupowanie dodatków nie jest obarczone ryzykiem, że moda na nie się „przeterminuje”. Torby i szale to akcesoria, które nie w takim dużym stopniu jak ubrania poddają się sezonowym trendom.