Mówi się, że to rola jej życia. Że stworzyła aktorską kreację: wiarygodną i wybitną. Rolą Michaliny Wisłockiej w polskim filmie Sztuka Kochania zwróciła uwagę nie tylko krytyków filmowych ale także fanów urody Magdaleny Boczarskiej. 38-letnia aktorka ma na swoim koncie m.in. fenomenalną rolę w filmie Różyczka Jana Kidawy-Błońskiego. Swoim talentem i urodą magnetyzuje na wielkim ekranie a także na deskach teatru. Brawurowa rola Michaliny Wisłockiej przyczyniła się do sukcesu filmu, który w niecały miesiąc od premiery obejrzało ponad milion widzów.

Magdalena Boczarska podziwiana jest także za swój nienaganny, kobiecy styl. Na czerwony dywan, premiery filmowe i duże festiwale zakłada kreacje, które podkreślają jej charakter. Jak mówią o niej styliści, Boczarska nie nalży do grona gwiazd, które „się przebierają”. Aktorka wybiera fasony stonowane, minimalistyczne w formie, często nawiązujące do eleganckiej klasyki. Dobrze skrojone marynarki, lejące sukienki i gra kolorami to coś, co wyjątkowo pasuje do aktorki. W makijażu, szczególnie w ostatnich latach można zauważyć, że dominującym akcentem są oczy. Podkreślone kreską lub w oprawie typu smokey eyes kontrastują z subtelną pomadką lub błyszczykiem. Aktorka często też upina włosy, co współgra z jej delikatnym makijażem.

Warto obserwować postać Magdaleny Boczarskiej, jej ścieżkę zawodową, dostarczającą nam- widzom wielu emocji, a także tę związaną z bywaniem na salonach, gdzie możemy podziwiać jej przemyślane, szalenie kobiece stylizacje. I oczywiście polecamy film, w którym dosłownie można się zakochać.