Lubicie zawsze być pierwsze? Nie macie ochoty niecierpliwie wypatrywać letnich kolekcji w naszych salonach? Mamy dla Was fantastyczną niespodziankę – gorące prapremiery są już dostępne w sklepie internetowym!

[portfolio_slideshow]

W tym sezonie wszystko nabiera tempa – zima przemknęła nam w dwa tygodnie, a do kraju podobno zaczynają już przylatywać ptaki i pojawiają się pierwsze pączki. Wszystko wskazuje na to, że wiosna również się pospieszy.  Podążając za tym trendem stworzyliśmy w naszym sklepie internetowym nowy dział Prapremiery, w którym oferujemy Wam – na razie na wyłączność –  rzeczy z letnich linii Magnolia, Marina, Jungle i Expedition.  Ponad 60 modeli sukienek, t-shirtów, spodni i spódnic wnosi do naszej oferty powiew świeżości i koloru, na który szczególnie teraz tak bardzo łase są nasze zmęczone szarzyzną oczy.

Jeżeli marzy Wam się  podróż do świata etnicznych inspiracji, pełnych charakterystycznych, zwierzęcych motywów i barw ziemi, wybierzcie propozycje z linii Expedition. Sprawią one, że z wytęsknieniem wyczekiwane lato nadejdzie w mgnieniu oka.

Stylowe, marynarskie akcenty sprawdzą się na nadmorskim deptaku i w miejskiej dżungli. Dzięki dostępnym wyłącznie w e-sklepie propozycjom z linii Marina charakterystyczne motywy już dzisiaj mogą dodać szyku Waszym codziennym stylizacjom.

Tęsknotę za słodyczą oraz kobiecością, typową dla krojów i barw rodem z lat 60-tych zaspokoją modele z linii Magnolia. Rozszerzane, sute spódnice, sukienki zdobione drobnymi perełkami, krótkie żakiety i wszechobecne motywy kwiatowe sprawią, że poczujecie się wyjątkowo.

Wybujała zieleń amazońskich lasów to motyw, który będzie zawsze kojarzyć się z pełnią  lata. Jeżeli chcecie, możecie wprowadzić go do swojej garderoby już teraz – dzięki propozycjom z linii Jungle. Fantazyjne foto-nadruki przyciągną wzrok i sprawią, że zima nie będzie już miała żadnej drogi powrotu!

Aby ułatwić Wam orientację w gąszczu propozycji, wszystkie nowości z letnich linii oznaczyliśmy dodatkowym, zielonym tagiem „tylko online”. Serdecznie zapraszamy na prapremierowe zakupy!