O tym, że często angażujemy Was w różnego rodzaju akcje dobroczynne już doskonale wiecie. Startujący dziś program jest jednak czymś więcej, bo po raz pierwszy udało się nam tak ściśle połączyć modę ze zbiórką funduszy na szlachetny cel, jakim jest pomoc chorym dzieciom. Oczywiście, nie dokonaliśmy tego sami, lecz wspólnie z otwartą na ciekawe idee Fundacją TVN „nie jesteś sam”.

[portfolio_slideshow]

Pomysł na stworzenie linii modnych i uniwersalnych t-shirtów, których sprzedaż pozwoliłaby nieść pomoc potrzebującym, narodził się w naszych głowach już dość dawno temu. Jego realizacja okazała się jednak niełatwa – pierwszą przeszkodą było znalezienie osoby, która wykona atrakcyjne wizualnie projekty nadruków na koszulkach. Zupełnie przypadkowo w tym czasie trafiła do naszej siedziby Anastazja Borowska –  blogerka, stylistka (przeurocze, dziecięce sesje jej współautorstwa znajdziecie tutaj www.pinkwings.pl) i…niezwykle uzdolniona ilustratorka o wielkim sercu. Zapytana o pomoc przy projekcie bez wahania zgodziła się z nami współpracować i wkrótce koncepcja, nadruki i hasła były już gotowe. Znaleźliśmy się o krok bliżej realizacji pomysłu, gdy wycofał się z niego istotny partner. Gotowe projekty spoczęły więc na półce, choć na szczęście nie zostały zapomniane. Wróciliśmy do nich przy okazji współpracy przy przejętej przez Fundację TVN „nie jesteś sam” akcji sprzedaży Szczęśliwych Dukatów.

Zarząd Fundacji nie tylko zapalił się do koszulkowego projektu, ale dodatkowo przekonał do niego najjaśniejsze gwiazdy TVN (uwielbiana dziennikarka Dorota Wellman,  zdolna aktorka Daria Widawska i urocza pogodynka Dorota Gardias) i zagwarantował, że nie przejdzie on niezauważony. Już od dziś spoty reklamowe z tymi trzema, wyjątkowymi kobietami odzianymi w Dobre t-shirty „Love” , „To see” oraz „Courage” będziecie mogły regularnie oglądać w telewizji TVN i podległych jej stacjach. My zaś przekonaliśmy się, że konsekwentne dążenie do celu daje rezultaty, nawet, gdy trzeba na nie trochę poczekać.

 

Dochód za sprzedaży koszulek zasili Fundację TVN i zostanie przeznaczony na leczenie oraz rehabilitację chorych dzieci. Mamy nadzieję, że pomożecie nam wykreować Modę na Dobro, a wiszący w szafie, Dobry t-shirt stanie się Waszym ulubionym – nie tylko ze względu na design, ale przede wszystkim na szczytny cel, który pomógł zrealizować.

 

Zapakowane w unikatowe, papierowe torby bluzki już od dziś kupić możecie we wszystkich salonach sieci Monnari i tutaj:

 

www.emonnari.pl/kolekcja/48-t-shirty-tvn

 

Więcej o akcji dowiecie się na www.dobrojestwmodzie.pl