[portfolio_slideshow]

W minioną sobotę na zaproszenie internetowej galerii stylu – Domodi.pl – w naszym showroomie gościły znane polskie blogerki. Najnowsza kolekcja marki stała się dla nich inspiracją do stworzenia niepowtarzalnych stylizacji, które można podziwiać w serwisie Domodi.pl i na naszym profilu w portalu Facebook. Do 2 października wydarzeniu towarzyszy również konkurs, w którym użytkownicy Facebooka Domodi mogą wybrać najciekawszą stylizację dzienną i wieczorową spośród propozycji przygotowanych przez blogereki.

22 września nasz showroom stał się imponującą przymierzalnię i  “miejscem  pracy” autorek popularnych blogów o modzie. Najnowsza, jesienno-zimowa kolekcja stanowiła punkt wyjścia do kreacji total look na dzień i na wieczór. Gośćmi Domodi i Monnari były: Sylwia ( http://www.thesignofdesign11.blogspot.com/), pani Krystyna ( http://balakier-style.blogspot.com/), Ania ( http://www.wantataste.blogspot.com/), Joanna ( http://www.fashioneria.blogspot.com/), Ola ( http://styloly.blogspot.com/), Paulina ( http://kapuczina.blogspot.com/), Łucja ( http://www.miss-redhead.blogspot.com/) i Sara ( http://misscferreira.blogspot.com/). Wszystkie Panie wyglądały wyjątkowo – dokładnie tak, jak, na swoich blogach.

W poszukiwaniu idealnych stylizacji goście przemierzali zakamarki firmowego showroomu, w którym znalazły się wszystkie modele ubrań i dodatków – must have sezonu według Monnari. Blogerki biorące udział w wydarzeniu doceniły także dodatki i akcesoria marki, przede wszystkim torebki. Do stylizacji codziennych – miejskie modele z nutką klasycznej elegancji. Na wieczór – małe kopertówki i zdobione torebki-puzderka.

Pomysły autorek blogów, ich niebanalne propozycje i efekty sesji zdjęciowej można oglądać na blogach i w serwisie Domodi.pl. Szukając inspiracji na chłodne jesienne dni można również zajrzeć na Facebooka i wybrać stylizację, która najbardziej pasuje do naszego stylu w nadchodzącym sezonie.

Aplikację konkursową znajdziecie pod tym adresem:

http://apps.facebook.com/konkursdomodiblogerk/campaigns/fx49LPiiZqHr

Zapraszamy do głosowania – można zdobyć bon wartości 200 PLN na zakupy w naszych salonach!