Dopasowana sukienka z dzianiny, która tak doskonale prezentuje się na wieszaku, po założeniu bezlitośnie obnaża wszelkie fałdki i nadmiary w okolicy bioder i brzucha. Ołówkowa spódnica leży nienagannie, ale z tyłu wyraźnie przebija linia ulubionych fig…  Nie oszukujmy się – większość z nas dobrze zna tego rodzaju problemy. Czy jest na nie jakaś rada? Oczywiście – wystarczy dobrać odpowiednią bieliznę. Monnari z przyjemnością prezentuje specjalizującą się w produktach do zadań specjalnych markę Berlei.

[portfolio_slideshow]

Nowoczesna bielizna modelująca sylwetkę powinna stać się oczywistą częścią garderoby każdej z nas. Do jej noszenia coraz częściej przyznają się bywalczynie czerwonych dywanów. Wszystkie kobiety chcą nosić bieliznę, która nie tylko świetnie wyszczupli i wymodeluje sylwetkę, ale jednocześnie pozostanie olśniewająca i elegancka. Jednym słowem – mamy cieszyć się piękną sylwetką bez „efektu Bridget Jones”, której wielkie majtasy wzbudziły niekłamane zdziwienie i rozbawienie męskiego anty-bohatera.

Bielizna Berlei wyszczupla brzuch, boczki oraz uda bez nadmiernego ściskania i krępowania ciała. Strefowe panele zapewniają podwójną korzyść: sylwetka nabiera wymarzonego kształtu, a bielizna zachowuje elegancki wygląd. Projekt i konstrukcja paneli została stworzona wyłącznie na potrzeby Berlei i wykonana tak, aby sylwetka prezentowała się jak najkorzystniej. Zapewniają to sploty, które są mocniejsze w częściach rozmieszczonych na brzuchu i na udach, a delikatniejsze – w dolnych częściach bielizny.

Produkowany na specjalne zamówienie Berlei  materiał z bardzo wysoką zawartością elastanu, łączący w sobie rozciągliwość i lekkość, utrzymuje ciało przez cały dzień w ryzach, nadając mu zarazem idealne kształty. W towarzystwie Berlei’a z niezwykłą łatwością można ulec zapomnieniu, że ma się na sobie jakąkolwiek bieliznę…Z lekkością balansuje ona na granicy delikatności, piękna oraz komfortu i perfekcyjnego dopasowania. Art Deco, minimalizm, klasyka czy  vintage – z pewnością można tu odnaleźć coś wyjątkowego dla siebie.

 

Marka Berlei ceni sobie elegancję i wygodę. Od ponad 100 lat koncentruje się na kobiecych kształtach i sposobach podkreślania ich piękna.  Marka Monnariz kolei nieustannie troszczy się o to, by precyzyjnie wymodelowaną sylwetkę odziać w najpiękniejsze kreacje – na wizytę, biznesowe spotkanie czy rodzinną imprezę. Dzięki temu dwie firmy dobrze się uzupełniają i mogą stworzyć zgrany duet, który pomaga kobietom wyglądać i czuć się pięknie – każdego dnia.

 

Bielizna Berlei od dziś dostępna jest w e-sklepie Monnari:

 

http://www.emonnari.pl/kolekcja/41-bielizna-korygujaca